Frezarki CNC w konkurencyjnej cenie
Składane na indywidualne zamówienie

 

Szukasz frezarki do działaności lub prac hobbistycznych? Dobrze trafiłeś. 

Nie sprzedajemy "gotowych" maszyn zalegających na magazynie. Możesz złożyć zamówienie na dolowolną frzarkę, wybierając potrzebną moc wrzeciona, system chłodzenia wodą bądź powietrzem, frezarka z odpylaczem czy bez itp. Napisz do nas jakiej frezarki potrzebujesz, a przedstawimy ci wycenę.  Otrzymasz zamówioną frzarkę w dowolne wskazane miejsce w Polsce. 

Przyuczenie przy pracy na frezarce. Zapewniamy naszym klientom podstawowe szkolenie z zakresu obsługi maszyny, bez dodatkowych kosztów.  

Czas realizacji skonfigurowanego zamówienia to 3-4 tyg. produkcja + ok. 45 dni transport drogą morską z Chin do portu w Polsce. Po wpłacie 30% wartości zamówienia, podpisaniu umowy następuje proces realizacji. Jeśli zależy ci na czasie, możemy zrealizować zlecenie za pomocą transportu kolejowego, co jest dużo szybsze, jednak niestety droższe od transportu morskiego.

Zapraszamy do współpracy.

Ta witryna przechowuje i korzysta z plików cookies. Zgoda lub jej brak na korzystanie z plików cookies może być wyrażona przez konfigurację przeglądarki. Więcej informacji.