Jak zamówić frezarkę
Skonfiguruj swoją frezarkę i zamów

 

Każda frezarka CNC jest kompletna i gotowa do działania, wszystkie dodatki umieszczone w konfiguratorze to dodatkowe podzespoły, które służą do zmiany wedle potrzeb klienta. Jeśli klient nie potrzebuje dodatkowej konfiguracji zostawia typ frezarki w wersji standardowej której szczegóły w opisie po kliknięciu w nazwę danej frezarki.

 

1. Pod zakładką "Frezarki CNC" znajduje się konfigurator dzięki któremu klient może wybrać konkretny model frezarki bądź skonfigurować wybrane urządzenie np. zwiększając moc wrzeciona, zmieniając silnik, kontrolery, dodając komputer bądź oprogramowanie itp.

 

2. Opis danego typu frezarki jak np. do czego jest przeznaczona, jaką ma moc itp. można przeczytać po kliknięciu na nazwę (pisana czerwoną czcionką), po kliknięciu rozwinie się szerszy opis. Podobnie jest również z opisem konkretnych podzespołów.

 

3. Po lewej stronie na górze, nad konfiguratorem z listy rozwijanej wybrać należy typ frezarki, dzięki temu opcja konfigurowania odbywać się będzie w tym konkretnym modelu.

 

4. Po wybraniu typu frezarki widoczna jest jej cena w wersji standardowej. Jest to już kompletne urządzenia gotowe do działania. Jeśli klient uzna, że parametry w wersji standardowej jak np. moc wrzeciona itp. są wystarczające, nie musi już wybierać opcji z dostępnych podzespołów w konfiguratorze.

 

5. Jeśli jednak klient potrzebuje w wybranym modelu frezarki zwiększyć np. moc wrzeciona, zmienić silnik na serwo czy dokupić np. oprogramowanie, 4 oś, falownik, odpylacz, komputer itp. należy przy odpowiednim polu zaznaczyć pole radiowe, a wtedy na samym dole podejrzeć można o ile zwiększyła się suma po zaznaczeniu.

Podane ceny są cenami netto do których zostanie doliczony VAT 23%.

 

6. Gdy już frezarka jest wybrana, dobrane zostały odpowiednie podzespoły na samym dole jest przycisk do kliknięcia "Złóż zapytanie". Po kliknięciu w ten przycisk klient zostanie przeniesiony do podsumowania, gdzie będą informacje co zostało zamówione, będzie podana cena netto oraz cena brutto.

 

W każdej chwili można rozpocząć konfigurację od nowa klikając w przycisk "Wyczyść konfigurację" jeśli konfiguracja nie zostanie wyczyszczona, a klient zacznie konfigurację od nowa, następnie znów kliknie przycisk "Złóż zapytanie" zostaną zliczone te wszystkie podzespoły które już zostały wybrane wcześniej i właśnie dlatego przed rozpoczęciem nowej konfiguracji należy wyczyścić poprzednią.

 

Jeśli po sprawdzeniu klient uzna, że zamówienie jest prawidłowe, wypełnia formularz i wysyła zapytanie, jest to zwykłe zapytanie bez powiązania z płatnością. Po wysłaniu zapytania, kontaktujemy się z klientem w celu potwierdzenia zamówienia i jeśli jest zdecydowany informujemy jakie kroki należy wykonać, aby rozpocząć proces realizacji zamówienia. 

Więcej w tej kategorii: « Frezarki CNC Galeria »

Ta witryna przechowuje i korzysta z plików cookies. Zgoda lub jej brak na korzystanie z plików cookies może być wyrażona przez konfigurację przeglądarki. Więcej informacji.